У селі Богуславець, Золотоніського району, невідомі пограбували місцевий храм.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вікка».

Неприємну знахідку виявили місцеві жителі, які йшли вранці на роботу. Вони зателефонували настоятелю української православної церкви с. Богуславець, отцю Олександру та повідомили, що біля місцевого кладовища валяються ікони.

Коли ж настоятель приїхав до церкви, то виявив, що хтось розбив усередину вікно. З приміщення храму викрали ікону Божої матері, кошти, що вірячи давали на пожертву, та Євангеліє. Книга − найцінніша із викраденого, оскільки видана була ще у 1912 році.

На місце події також прибули правоохоронці, котрі все задокументували. Оскільки крадії «працювали» в рукавичках, їх відбитків віднайти не вдалося.

Отець Олександр також зазначає, що навесні невідомі вже грабували церкви у Чорнобаївському, Драбівському та Золотоніському районах. І скоріше за все зловмисники знову повернулися «до старого», оскільки тиждень тому невідомі пограбували церкву у Кропивні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині небайдужі громадяни затримали зловмисника, який вчинив розбійний напад на пенсіонера.