За рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади Таганчанською сільською радою (ОТГ) вже придбано спецтехніку для забезпечення роботи комунального підприємства «Господар».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ВО «Черкащани – Канів».

Закуплено трактор «БЕЛАРУС» МТЗ 1025.2, відвал поворотний (двосторонній, зима-літо), косарку, розкидач дорожніх сумішей. Слугуватиме вона для обслуговування дорожньої інфраструктури в зимовий та літній період для сіл Таганча, Поташня, Мельники та Голяки.

 «Придбання громадами такої спецтехніки для комунальних підприємств, які займаються благоустроєм та надають послуги, дозволяє зробити життя людей в громаді комфортнішим: по-перше – це сприяє наведенню порядку у населених пунктах громад, по-друге – спеціальна техніка дає можливість розширити перелік послуг, і по-третє у місцевому комунальному підприємстві ОТГ – створюється робочі місця. Тож у новий рік з новою технікою!», - зауважив голова депутатської фракції ВО «Черкащани» в Таганчанській сільській раді Леонтій Савченко.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фермер на Черкащині незаконно здійснив вирубку більше ста дерев.