За ініціативи  депутатів фракції ВО «Черкащани» Таганчанської ОТГ та Молодіжної спілки «Молоді Черкащани» на останньому сесійному засіданні сільської ради прийнято Програму «Підтримки народжуваності в селах ОТГ на 2019 рік».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської районної ради.

На даний час, демографічна ситуація в Таганчанській сільській раді ОТГ визначається зростанням чисельності старших осіб працездатного віку.

Станом на 01.01.2019 на території Таганчанської ОТГ народилося 11 дітей, а померло 41 жителів.

Відтак, актив села вирішив, що заохочення збільшення народжуваності є стратегічно важливим напрямом діяльності Таганчанської сільської ради ОТГ.

Тож для поліпшення демографічної ситуації в селах Таганчанської ОТГ у 2019 році, Програма передбачає: підтримку молодих сімей, при народженні (усиновленні) 1 дитини – одноразова виплата 3 тис.грн., та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з молодими сім’ями.

Водночас, молодіжний актив села вже запропонував внести до Програми зміни на найближчій сесії сільської ради, а саме: при народжені 1-ої дитини одноразова виплата 4 тис.грн., 2-ої дитини – 7 тис.грн., 3-ої – 10 тис.грн.

«Таким чином, адресна одноразова грошова допомога нашої громади молодим сім’ям, разом з Програмою «Лелека» ТОВ «НВФ «Урожай» надасть відчутну допомогу батькам при народженні дітей, а громаді села – молодіжну перспективу…», - зауважили депутати Олена Микитишин та Яніна Корунець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першій сільській родині на Канівщині вручили сертифікат на матеріальну допомогу.