За ініціативи і співфінансування ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та Степанецької ОТГ, за сприяння ГО «Рідна Черкащина» проведено ремонт та облаштування туалетної кімнати для осіб з інвалідністю, а також кімнати для зберігання технічних засобів реабілітації у відділенні стаціонарного догляду с. Степанці на суму близько 130 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Наразі завершені роботи з облаштування кімнат, в яких встановлені стіни із газоблоків, здійснено підведення комунікацій: водопостачання, водовідведення, вентиляції. Проведено роботи по електроосвітлюванню та установки пожежної сигналізації. Встановлено сантехніку і дверні блоки, проведені облицювально-штукатурні роботи.

«Цей ремонт значно покращив умови проживання осіб з інвалідністю, які так потребували підтримки і турботи», – зазначив Микола Дурицький.

Підопічні відділення стаціонарного догляду с. Степанці Канівського району, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району та Канівська районна державна адміністрація висловлюють щиру подяку директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній, сільському голові Степанецької сільської ради Олександру Яременку та ГО «Рідна Черкащина» за небайдужість і чуйність, які неодноразово проявляли свою підтримку задля покращення якості життя людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для участі у громадському бюджеті у Степанецькій ОТГ подали 32 проєкти.