Виконавчий комітет під час останнього засідання ухвалив рішення «Про виконання робіт на об’єктах соціальної інфраструктури с.Яблунів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Тож, відповідно до пропозиції в.о. старости села Віктора Огородніка та рішення жителів села під час зборів 6 травня, виконавчий комітет вирішив провести ремонт дорожнього покриття центральної дороги в с.Яблунів (від автомагістралі Канів – Черкаси до центру села).

На виконання цих робіт закладено 500 тис.грн.: 300 тис.грн. по соціальній угоді дає ПрАТ «Миронівська птахофабрика», 200 тис.грн. виділяється з бюджету громади. Термін виконання робіт – травень 2019 року.

Також рішенням передбачено проведення будівельних робіт водогону села та виконання проекту побудови теплого туалету для навчально-виховного комплексу (школа та дитячий садок) в с.Яблунів. Вартість виготовлення проектно-кошторисної документації складає 60 тис.грн. Очікується, що вона буде готова вже в середині червня, що дасть змогу організовувати далі роботи з будівництва приміщення вбиральні в навчальному закладі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі Канева тимчасово призупинять рух транспорту.