Із початку грудня 2020 року працівники Держпродспоживслужби провели більше пів тисячі перевірок, порушення санітарного законодавства виявлені на кожному четвертому перевіреному об’єкті.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Держпродспоживслужби у Черкаської області.

Продовжують реєструватися порушення стосовно дотримання дезінфекційного, маскового режиму, проведення постійного температурного скринінгу працівників, наявності відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та ін.

За результатами складено 27 протоколів про адмінпорушення у сфері санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направлено 128 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади підготовлено 69 інформацій про ситуацію в регіонах.

Антирейтинг порушників цього місяця очолили заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, агропродовольчі ринки. У третині з них зафіксовано недотримання санітарного законодавства та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що уряд запровадив новий перелік карантинних обмежень, які діятимуть із 19 грудня.