У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для 10 військовослужбовців. Захід проведено спільно із соціальними службами міста Канева та району.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської філії ОЦЗ.

Заступниця начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Малюк та начальниця відділу соціального обслуговування населення виконавчого комітету міської ради Наталія Ус розповіли присутнім про можливості професійного навчання, зокрема здобуття нових професій, спеціальностей та підвищення кваліфікації. На заході також мова йшла про можливості санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації в санаторіях України.

Під час заходу заступниця начальника відділу надання соціальних послуг міськрайонної філії Ольга Бровко розповіла про послуги служби зайнятості, зокрема, про можливості започаткування власної справи, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, про умови та терміни проходження професійного навчання, у тому числі у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Також учасників заходу поінформовано про новий проект для успішного працевлаштування «Освітній портал Державної служби зайнятості».

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», -  зазначила   Ольга Бровко.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Лариса Томілєва-Кугно ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці Канівщини, актуальними вакансіями, перспективними замовленнями роботодавців на професійне навчання тощо.

Захід проходив у форматі конструктивного діалогу. Спілкування фахівців дало можливість слухачам отримати відповіді на актуальні питання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що інспекторка Держпраці та очільниця Центру зайнятості провели зустріч із головою Таганчанської ОТГ.