Метеорологи прогнозують комфортну погоду із денними температурами  1 9-23º тепла, однак «ложкою дьогтю» залишатимуться холодні ночі з температурою 1-6º тепла, оскільки в атмосфері над нашим регіоном домінує арктичне повітря, яке проявляє себе синім небом.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Зміни у погоді відбудуться 9 травня. Холодний атмосферний фронт принесе короткочасні грозові дощі, адже травнева волога дуже потрібна землі та знизить температуру вдень до 11-16º тепла.

За попередніми розрахунками, 10 травня очікуємо  надходження арктичного повітря, тому є велика вірогідність заморозків на поверхні ґрунту, але вони матимуть мозаїчний характер, тому що холод не піде стіною, а проникатиме на територію нашого регіону невеликим порціями. Розраховуємо, що ці заморозки вже будуть останніми цієї весни. (Найбільш пізня дата заморозків в області на поверхні ґрунту 28 травня).

Така погода сприяє швидкому зростанню показника пожежної небезпеки до надзвичайного 5 класу, тому потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки.

З 12 травня прогнозуємо перебудову атмосферних процесів на більш теплий режим, тобто очікуємо літо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Кременчуцьке водосховище вперше 30 років повністю наповнене водою.