У яких канівських школах цьогоріч відкриють два перші класи?

Депутати Канівської міської ради ухвалили рішення «Про набір дітей до 1-х класів закладів освіти Канівської ОТГ у 2020 році».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Враховуючи потужність закладів загальної середньої освіти м. Канева, Яблунівського навчально-виховного комплексу та проживання дітей на територіях закріплених за закладами у 2020-2021 навчальному році планується відкрити в Канівській ОТГ 9 перших класів:

Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка – 2 класи;

Канівська гімназія імені Івана Франка – 1 клас;

Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – 2 класи;

Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – 2 класи;

Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов – 1 клас;

Яблунівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Канівської міської ради Черкаської області» – 1 клас.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що за минулу добу до канівських лікарів звернулися 4 особи із проявами ГРВІ та одна особа із пневмонією.

Liza

View Comments

  • А що у 6 школі не 2 класи????? ДИВНО!!! Вже не потрібно? Діток немає чи розуму у декого?

  • Кожен рік одне і теж, у всі школи дітей хочуть віддавати, а в 6-ту ні (тобто нову школу в районі де дітей набереться на 3-ри класи не можуть набрати і один), мабуть винуваті деректора 5-ти шкіл в які хочуть віддавати дітей. Думаю, що через пару років з такими темпами закриєте нову, колись найкращу школу Канева.
    І не СОРОМНО!

  • А навіщо поглиблено вивчати мови, якщо можна на приклад на Рябі і геть без освіти поратися? Навіщо?

  • Хочу поділитись даними по школам:
    Школа №1
    Учнів - 436
    Гімназія №2
    Учнів - 365 учні навчаються в аварійній школі, нема навіть спортзалу!
    Школа №3
    Учнів - 543
    Школа №4
    Учнів - 726
    Школа санаторна №5
    Учнів - 306
    Школа №6
    Учнів - 318 в новій школі, це за рахунок того що в 2019 не дали відкрити третій клас в 4-й школі.

    Тепер постає питання використання бюджету і зарплат учителям.
    Керівництво 6-ї школі не хоче займатися школою (дітей приходиться заганяти в школу за допомогою депутатів (прикріплення районів до школи)), то чому не зробити з неї 2-гу (гімназію)?
    Звести дітей (батьки і діти не будуть заперечувати), ввести класи з поглибленним вивченням иноземної мови в гімназії!, наповненість школи буде високою, у вчителів буде гідна заробітня платня, бютжет міста збережется! А саме головне, що уже не потрібно буде заганяти дітей силою!!!

    Від депутатів потрібно одне, зробити кільце біля школи і змінити маршрут автобусів №1 і 5. ,бажано зробити кіцевою зупинкою.(це витрати менші ніж утримувати не перспективну школу №6(куди не хочуть віддавати дітей) і аварійну №2 !

  • Хочу поділитись даними по школам:
    Школа №1
    Учнів - 436
    Гімназія №2
    Учнів - 365 учні навчаються в аварійній школі, нема навіть спортзалу!
    Школа №3
    Учнів - 543
    Школа №4
    Учнів - 726
    Школа санаторна №5
    Учнів - 306
    Школа №6
    Учнів - 318 в новій школі, це за рахунок того що в 2019 не дали відкрити третій клас в 4-й школі.

    Тепер постає питання використання бюджету і зарплат учителям.
    Керівництво 6-ї школі не хоче займатися школою (дітей приходиться заганяти в школу за допомогою депутатів (прикріплення районів до школи)), то чому не зробити з неї 2-гу (гімназію)?
    Звести дітей (батьки і діти не будуть заперечувати), ввести класи з поглибленним вивченням иноземної мови в гімназії!, наповненість школи буде високою, у вчителів буде гідна заробітня платня, бютжет міста збережется! А саме головне, що уже не потрібно буде заганяти дітей силою!!!

    Від депутатів потрібно одне, зробити кільце біля школи і змінити маршрут автобусів №1 і 5. ,бажано зробити кіцевою зупинкою.(це витрати менші ніж утримувати не перспективну школу №6(куди не хочуть віддавати дітей) і аварійну №2 !

    • А чого це гістю знову знадобились приміщення школи ₴2?.....??. Чи ви представник влади,що так оперуєте цифрами?
      В ці школи ходять діти з різних мікрорайонів.І змінити маршрут5ніяк не допоможе.Вже з першою пропонуйте об'єднувати.Тому що діти у разі об'єднання 2і6 шкіл, побіжуть у першу, а не в шосту.
      Вам приміщення цікаві - от ваша сутність!!!!!
      Мені глибоко на..ать на долю пришиблених вчителів з шостої,а от батьків і дітей жалко.
      Тим більше що в 2011році була вже подібна історія і батьки і діти висловили свою думку на громадських слуханнях і крапка.
      Навіщо вам приміщення 2школи чи ви не рябівській зайда,який хоче офіс крисюка на святих містах влаштувати?

  • Йошкін кот, яка важлива інхформація!

Recent Posts

Шість російських БпЛА та ракету знищили оборонці на Черкащині

Вихідні в Черкаській області минули із повітряними тривогами. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…

16 години ago

Канівці попрощаються із військовим Іваном Козловим

Під час проходження військової служби помер військовослужбовець із Канева Іван Козлов. Про це повідомляє Kanos…

2 дні ago

Розробників підробленого «Резерв+» викрили на Черкащині (фото)

Кіберфахівці СБУ та Національної поліції України нейтралізували хакерське угруповання, яке розробило та поширювало підроблену версію…

4 дні ago

Степанецька громада передала спецспорядження для підрозділу жителя Мартинівки (фото)

Нещодавно Степанецька громада передала 10 накидок-плащів зі спеціальної тканини-сітки для потреб підрозділу, в якому служить…

4 дні ago

Футбольний турнір пам’яті захисника Сергія Кобченка відбувся у Каневі (фото)

Днями у Каневі відбувся футбольний турнір серед юних спортсменів 2016–2017 років народження, присвячений пам’яті вихованців…

4 дні ago

Студент, який на замовлення фсб коригував удари по Черкащині, отримав 15 років тюрми (фото)

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав…

4 дні ago