В умовах воєнного стану чи не найголовнішою запорукою здобуття перемоги над ворогом є дотримання законодавства та безперечне виконання встановлених норм і правил співжиття та взаємодопомоги. Проте деякі громадяни заради власної наживи вдаються до грубих порушень закону.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

У селі Литвинець 14 березня комісією, до складу якої входили працівники поліції, представники Бобрицької сільської ради та Добровольчого формування Бобрицької територіальної громади Черкаської області, у громадянина Ч. було вилучено та відразу ж знищено близько 500 літрів сировини для виробництва самогону («браги»).

Бобрицька сільська рада попереджає, що і надалі буде продовжуватися жорстка боротьба із подібними випадками порушення закону, а порушників буде притягнуто до відповідальності за умовами воєнного часу.

Принагідно повідомляємо, що відповідно до статті 8 пункту 13 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» для всіх суб'єктів господарської діяльності на території Бобрицької сільської ради заборонена реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв на час дії воєнного стану, в тому числі – й алкогольних напоїв власного виробництва.

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, на відкритому повітрі та дерево

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині поліціянти припинили незаконне виготовлення алкоголю.