Дівчата, які цього року брали участь у конкурсі «Міс Мартинівка-2018», побували у Львові.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

«Море незабутніх вражень принесла дводенна подорож до чарівного міста Лева для дівчат, що брали участь в конкурсі «Міс – Мартинівка – 2018», та отримали поїздку в дарунок.

Вони побували  невеликою, але дуже дружньою компанією, у багатьох, дійсно гарних місцях - Домініканський собор, Італійський дворик, Львівський історичний музей, музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» та ін. Відвідали казкове місце, де створюють справжні шоколадні шедеври, – «Львівську шоколадну майстерню».

Побували в Львівській копальні кави - це найбільша і одна з найоригінальніших кав'ярень міста Лева. Тут кави стільки, що вона просто усюди – у горнятках, у декорі, у картинках меню і навіть під землею.

Саме так, прямісінько у кав’ярні можна потрапити у підземелля, де видобувають кавові зерна.Піднімалися на оглядові майданчики Вежі Ратуші та Високого замку, звідки Львів був як на долоні. Описати всю красу тих місць, просто неможливо», - зазначено у повідомленні.

Учасниці конкурсу висловлюють щиру вдячність голові Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Яременку Олександру Івановичу та в.о. старости Мартинівського старостинського округу Буслі Аллі Василівні за цей чудовий подарунок.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на День села Мартинівка отримала подарунки та визначила Міс-2018.