Лише нещодавно Канівське шкільне лісництво почало відновлювати свою роботу після послаблення карантинних обмежень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У шкільному лісництві, яке діє на базі КЗ «Канівська санаторна школа І-ІІІ ступенів Черкаської області» було проведено перше цього року заняття з лісівничої справи для новачків – учнів 6 класу (минулого року відбувся перший випуск юних лісівників Канівського шкільного лісництва).

Тему уроку: «Ліс, як об’єкт і засіб охорони природи. Функції лісу і його властивості» розкрила дітям головний лісничий Канівського лісгоспу, керівник шкільного лісництва Інна Жила. Окрім того, вона розповіла учням, що вони будуть вивчати на лісівничих уроках надалі та ознайомила їх із положеннями про шкільні лісництва.

«Урок пройшов досить плідно, дітки були активні і неабияк зацікавлені темою заняття. Кожна нова зустріч буде присвячена ознайомленню учнів з лісівничою справою. А навесні, окрім теоретичних занять, перейдемо й до практичних», – розповіла головний лісничий Канівського лісгоспу Інна Жила.

Наприкінці зустрічі канівські лісівники підготували для школярів подарунки. Всі учні отримали необхідне для навчання канцелярське приладдя та солодощі.

May be an image of одна або кілька осіб, people sitting, люди стоять та у приміщенні

May be an image of 15 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що п’ятикласники канівської гімназії вивчали принципи здорового харчування у межах проєкту «Школа сталого розвитку МХП» (фото).