Минулого тижня у межах «Школи сталого розвитку МХП» п’ятикласники Канівської гімназії імені Івана Франка дізнавалися та ділилися своїми думками про щастя.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «МХП».

Лекцію в онлайн форматі для них представила Наталія Шеремета, менеджерка з програм корпоративного здоров’я МХП.

Під час спілкування з дітьми вона пояснила, що щастя – це не обов’язково щось значне та недосяжне, воно у простих звичайних речах, які варто навчитися помічати. Й дуже круто, коли діти починають усвідомлювати це з раннього віку.

"На уроці з дітками ми говорили про так званих «помічників щастя» – це маленькі навички, які можуть допомагати кожному робити своє життя щасливішим: посмішка і вдячність, позитивні думки і добрі справи. Адже саме з маленьких кроків кожного складається щаслива людина, сім’я та країна!», – наголосила спікерка.

Між іншим, у другій частині заняття діти разом зі своїм класним керівником експериментували та пробували визначати свої «помічники щастя». Виконуючи творче завдання, вони склали карту зі складових щастя, а також попрактикуватися дякувати один одному, знаходячи цю вдячність в елементраних речах.

У черговому занятті «Школи сталого розвитку» взяла участь і волонтерка проєкту у Каневі – Марина Макарченко. Ділячись враженнями, вона зауважила:

– Дуже класно, що ми порушили тему вдячності як частини щастя. Вчителька на своєму прикладі висловлювала слова вдячності школярам і це допомогло їм помічати речі, за які ми можемо бути вдячними. Загалом упевнена, що завдяки проєкту ми робимо важливий внесок в розвиток наших дітей і зміни відчуваються після кожного уроку!

May be an image of 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

May be an image of дитина

May be an image of дитина та сидить

May be an image of 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівському ліцеї стартували роботи із створення ресурсної кімнати «Без меж».