Благодійний фонд «Урожай-громаді» за фінансової підтримки ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП,   та облдержадміністрації запрошують учасників бойових дій АТО (ООС), що проживають на території Черкаської області, пройти безкоштовний курс реабілітації в мальовничому селі Моринці на Звенигородщині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію Благодійного фонду «Урожай-громаді».

Протягом терміну перебування учасники Проекту матимуть можливість проконсультуватися зі спеціалістами та отримати психологічну реабілітацію. Також вони зможуть відвідати різноманітні екскурсії, майстер-класи та освітньо-пізнавальні заходи. І все це в атмосфері затишного скверу та лісу для відновлення здоров’я внаслідок перенесених травм і захворювань.

🔶 Тривалість зміни – 7 днів стаціонару (з 24 вересня по 30 вересня,  з 1 жовтня по 7 жовтня, з 8 жовтня по 14 жовтня).

🔶 Кількість людей одночасно за зміну – 10.

🔶 Проживання та харчування безкоштовно!

Для участі необхідно:

  1. мати посвідчення учасника бойових дій АТО (ООС);
  2. проживати в Черкаській області;
  3. зареєструватися за телефоном +38(096) 376 41 25.

Проект реалізує Благодійна організація "Благодійний фонд "Урожай-громаді" за підтримки агроіндустріального холдингу МХП, Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА та Моринської сільської ради Звенигородського району Черкаської області.

 Контактна особа – Лариса Педан:  +38(096)376 41 25.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що швейна майстерня у Ліплявому та авто-сервіс у Бобриці з’явиться завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів.