За сприянням канівського нардепа Владислава Голуба для потреб комунального підприємства «Місто» придбають новий трактор та технічні засоби.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

За словами директора КП«Міст» Дмитра Шайдарова, 15 січня відбудеться тендер на придбання спеціальної техніки - трактора, обладнаного мостом балочного типу, косарки-кущоріза, фронтального навантажувача з ковшем, щітки дорожньої, машини для посипання доріг. 

Тендер оголошено на суму 1 млн. 266,9 тис. грн. Кошти на придбання техніки виділено з фонду соціально-економічного розвитку за сприяння депутата Верховної Ради України Владислава Голуба. Йдеться, зокрема, про суму в 1 млн. 230 тис.грн. Ще 3% (36,9 тис.грн.) виділяється з міського бюджету.

Окрім того, наприкінці 2018-го року КП «Місто» придбало ще один підйомник-вишку для проведення монтажних і ремонтних робіт на суму 106 тис.грн.

«Вишка не нова, але в кращому стані, ніж та, що маємо, і найважливіше – вона вища. Допіру ми працювали на 17-метровій вишці, а ця – 22-метрова. Наразі для обслуговування техніки шукаємо водія», - зауважив Дмитро Шайдаров.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій ОТГ напередодні свят придбали новий трактор.