Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради за 01 вересня 2016 – 30 квітня 2020 та окремих питань за період 2015 рік. Тут виявили фінансових порушень на понад 11,4 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Зокрема, на утримання структурних підрозділів Відділу охорони здоров’я (централізованої бухгалтерії та санітарного автогаражу, які за характером діяльності та установчими документами не відповідають критеріям закладів охорони здоров’я) спрямували понад 7,1 млн грн медичної субвенції, тоді як їх фінасування має відбуватися за рахунок коштів міського бюджету.

Ревізія дотримання механізму формування цін на медичні вироби, щодо яких запроваджено державне регулювання, виявила закупівлю Установою рентгенівської діагностичної системи за завищеною вартістю. Це призвело до втрати понад 1,9 млн грн через зайве витрачання бюджетних коштів.

За результатами контрольного заходу стосовно начальника Установи, інженера санітарного автогаража, лаборанта патологоанатомічного відділення КНП «Смілянська міська лікарня», завідувача відділення профілактики та профілактичних оглядів КНП «Смілянська міська поліклініка» складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На адресу об’єкта контролю направили вимоги щодо усунення виявлених під час ревізії порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Черкаської області; Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Києві; Головне управління Національної поліції в Черкаській області; Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України; Смілянську місцеву прокуратуру; Черкаську обласну державну адміністрацію; Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації; Смілянську міську раду.

Матеріали передано до Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі із підприємця стягнули 200 тис.грн. заборгованої плати за оренду землі.