Черкаський обласний художній музей 17 січня презентував персональну виставку молодого художника Володимира Вовчка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «Прочерку».

Завдяки творчості художнику вдається не тільки розкрити свій внутрішній світ, а й допомогти поціновувачам мистецтва правдиво подивитися на власні потаємні переживання. Будучи філософом і мрійником, як і більшість молодих і творчий людей, Володимир Вовчок кидає виклик долі і прагне змінити світ на краще.

Художник працює в техніках графіки та акрилу, доволі стрімко освоюючи нові стилі задля урізноманітнення своїх робіт. Творить автор і на великих полотнах, змішуючи техніки. Незважаючи на те, що графіка – мистецтво лінійне і засноване на сполученні чорного та білого, Володимир додає яскраві кольори, що ще раз підкреслює бунтарство його характеру, втілене на полотні.

Біографічна довідка:

Володимир Вовчок народився у 1995 році у м. Каневі. Малювати почав з дитинства, навчався у Канівській школі мистецтв. Згодом став студентом коледжу культури і мистецтв та Канівського гуманітарного інституту, якій закінчив у 2016 році.  Нині Володимир навчається у Львівській Національній академії мистецтв на відділенні монументального живопису.

Виставка триватиме до 17 лютого.

DSC_0008

DSC_0011

DSC_0018

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в ОДА оголосили конкурс на вакансію обласного очільника освіти.