У голови Черкаської облдержадміністрації Ігоря Шевченка з’явилася нова радниця - голова ГО «Життя без бар’єрів» Леся Валяєва.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вікка».

Так, відповідно до розпорядження Ігоря Шевченка, до нових обов’язків Леся Валяєва приступила ще 8 жовтня. Однак посвідчення вона отримала вчора, 21 жовтня. Призначили Лесю Вікторівну на громадських засадах.

«Чесно скажу, що сама напросилася на особистий прийом, майже місяць чекала своєї черги, сама попросилася в радники на громадських засадах з питань, що стосуються прав людей з інвалідністю. Особливо цікавим повідомляю - ніхто за мене не просив і не домовлявся», − додала жінка.

Окрім цього Леся Валяєва додала, що, враховуючи діяльність, якою вона займалася не один рік, головною метою її є підняття проблем, що стосуються людей з інвалідністю та незахищених верств населення.

«Я є регіональним представником Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Черкаській області і маю досвід роботи регіональним координатором уповноваженого ВР України з прав людини - мої дії логічні і закономірні. Я мушу зробити все, щоб мати можливість говорити про проблематику, надавати пропозиції і піднімати питання, які стосуються людей з інвалідністю та незахищених верств населення», − підкреслила Леся Вікторівна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше ста АТовців із Черкащини отримали за три роки грошову компенсацію на придбання житла.