В обласній державній адміністрації провели перше організаційне засідання госпітальної ради під головуванням заступника очільника області та голови госпітальної ради Юрія Лесюка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА.

Під час засідання присутні обирали заступників та секретаря консультативно-дорадчого органу. Фахівці обговорили першочергові завдання та координацію дій щодо реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я на рівні госпітального округу.

 «Відповідні документи регламентують діяльність госпітальної ради, що є дорадчим органом при обласній державній адміністрації. Рада дасть змогу визначити механізм розвитку сфери охорони здоров’я на території області, зокрема, умови отримання послуг у медичних установах. При цьому, сформувавши мережу медзакладів у межах госпітального округу, рада, як орган, не припинятиме свою роботу», - зауважив Юрій Лесюк.

Начальниця Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова зауважила, що зараз в області триває процес реформування галузі охорони здоров’я. Національна служба здоров’я України закуповуватиме медичні послуги в медичних закладах усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності, оплачуватиме їх відповідно до договору.

«Зараз необхідно проаналізувати подальший напрямок роботи кожного закладу охорони здоров’я, завершити реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я та бути готовими до підписання договорів з НСЗУ з лютого цього року», - зазначила Лариса Кошова.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження голови Черкаської ОДА від 17.01.2020 в межах Постанови КМУ від 27.11.2019 № 1074 «Про деякі питання госпітальних округів», в області створили госпітальну раду, як консультативно-дорадчий орган при ОДА, затвердили її склад та положення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівництво району відвідало Канівський ЦПМСД.