Вчора відбулася робоча поїздка Черкащиною кандидата на пост Президента, голови Служби безпеки України в 2006-2010, 2014-2015 роках Валентина Наливайченка, під час якої він  завітав у Музей Тараса Шевченка, де поділився своїми планами на майбутнє.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби «Справедливості».

Уже традиційно візит лідера Руху «Справедливість» до Шевченківського національного заповідника розпочався із покладання квітів до могили Тараса Шевченка та могили Олекси Гірника, відзначення річниці смерті якого припало якраз на цей день.

Згодом Голова Служби безпеки України в 2006-2010, 2014-2015 роках коротко ознайомився із експозицією музею та провів зустріч із журналістами.

«Сьогодні, починаючи із Канева, я розпочинаю представлення своєї передвиборчої  програми як майбутнього Президента України. Я переконаний, що настав час зробити так, щоб влада служила людям, щоб Президент був тією людиною, яка захищає громадянина, яка живе так, як кожен українець, яка відстоює ключові національні пріоритети. Для мене, як майбутнього Президента України, ключовими пріоритетами є захист простої людини, зміна системи влади (щоб влада служила людині),  повернення України на світлий шлях розвитку економіки та соціальної сфери», - зауважив Валентин Наливайченко та підкреслив, що переконаний, що України обов’язково стане повноцінним членом Європейського союзу та НАТО.

У відповідь на запитання про перші кроки на посту Президента Валентин Наливайченко наголосив, що він спільно із командою підготували стратегічний план відновлення миру та деокупації наших територій. «Більше того, я не просто його підготував, а погодив із нашими міжнародними партнерами – США, Великою Британією, країнами ЄС. Також для мене ключовим національним пріоритетом  є знищення корупції. Президент та депутати мають бути позбавлені привілеїв і принцип рівності перед законом має стати основним у нашому суспільстві», - зазначив Валентин Олександрович.

Окрім цього кандидат на посаду Президента України наголосив, що у його планах запровадити електронний уряд та сервісний центр із єдиним порталом надання всіх адміністративних послуг від реєстрації бізнесу протягом 1 години до можливості електронного голосування на виборах.

«Для кожного із українців Тарасова гора – це те місце, де говорять правду, де не брешуть, і я відверто говорю, звертаючись до кожного українця, що настав час забути про страх і через два із половиною місяці необхідно зробити свій вибір та повернути життя на нашу із вами землю», - резюмував кандидат на посаду Президента Валентин Наливайченко.

Нижче пропонуємо Вам переглянути світлини із робочого візиту Валентина Наливайченка:

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канів із робочим візитом завітає Валентин Наливайченко.