Спочатку передвиборчої кампанії до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло 107 повідомлень, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби ГУ НП у Черкаській області.

Переважно це інформація про факти розміщення агітаційної продукції без вихідних даних, пошкодження майна, а також незаконної агітації й можливого підкупу виборців. Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється.

За результатами перевірки поліцейські склали 5 адміністративних протоколів за статтею 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу про адміністративні правопорушення.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості по 4 кримінальним правопорушенням – за частиною 1 статті 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у роботі ДВК на Черкащині залучено більше 16 тисяч осіб.