У Черкаській області від ракетних обстрілів за час повномасштабної війни постраждали понад 100 об’єктів. Вони розташовані в Уманському, Золотоніському й Черкаському районах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту ВиЧерпно.

 За словами очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, Уманщина постраждала найбільше – близько 88 об’єктів було уражено внаслідок детонації боєприпасів від попадання у військовий об’єкт ракети.

Пошкоджень різного ступеня зазнали також об’єкти цивільної інфраструктури – школи, садочки, різні комунальні заклади та сільськогосподарські підприємства.

«Сподіваюся, що завдяки тій програмі, яка започаткована нашим Урядом, найближчим часом ми ці всі об’єкти будемо відновлювати. По кожному з них складений відповідний формуляр. І ми чітко знаємо, що це – чи це автомобілі, чи приватні будинки чи вікна в одній з наших лікарень», – прокоментував Ігор Табурець.

Попередньо директор Управління освіти та науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський повідомляв журналістам ВиЧерпно, що найбільше від ракетного обстрілу по Уманщині постраждав Паланський ліцей. Загалом же руйнувань в регіоні зазнали 11 закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Зокрема, мова йде про 5 шкіл і 6 дитячих садочків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що близько 100 фактів порушення комендантської години фіксують щодня на Черкащині.