Днями територіальна громада сіл Малий Ржавець та Полствин відсвяткувала День села.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Відкрила захід господиня Полствинського старостинського округу Оксана Савенко. Процвітання та добробуту побажав у своєму зверненні до присутніх сільський голова Олександр Яременко.

Розпочалося свято з урочистого відкриття дитячого майданчика для наймолодших жителів громади, придбаного та встановленого за кошти бюджету Степанецької ОТГ (54 865 грн). 

Концертну програму прикрасили милозвучними музичними вітаннями жіночий аматорський колектив «Росавчанка» та дитячий ансамбль. Провели безпрограшну лотерею. 

Під час святкування Дня села ніхто не залишився без уваги, згадали про найстарших та найменших жителів округу, тих, хто прожив найдовше у шлюбі, подаючи приклад вірності і терпіння молодому поколінню, і тих, кому Господь подарував багато діток, і найкращих, найстаранніших господинь, і найдосвідченіших працівників медицини, освіти, зв’язку, благоустрою, соціальної сфери та інших.

Упродовж декількох годин лунали пісні, вірші та музика. Селяни ж висловлювали вдячність за влаштоване свято, насолоджувалася концертом, смакували духмяну кашу з м’ясом. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на День Незалежності канівській військові пронесли центром міста величезний прапор.