З 24 січня на гроші єПідтримки українці від 60 років зможуть купити ліки.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

Банки перевірятимуть вік людини в момент проведення платежу. Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії.

Витратити 1000 грн єПідтримки можна упродовж 4 місяців. Найбільше витрачали кошти на книги, кіно та квитки на внутрішні перевезення.

«24 січня вакциновані люди від 60 років зможуть використати кошти програми «єПідтримка» на купівлю ліків. Придбати лікарські засоби можна буде в аптечних закладах і в інтернет-аптеках як за рецептом лікаря, так і без нього», – написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За кошти програми можна придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці.

«Команді Мінцифри вдалося розробити технічну реалізацію унікальної послуги для українців — єПідтримка. Кілька кліків у Дії, швидко та зручно. Було подано 7,2 млн заявок, оформлено 8,4 млн карток та витрачено 1,5 млрд гривень. Відтепер люди старшого віку також зможуть купити ліки за 1000 грн від держави. Наразі вже всі банки, які видають картки єПідтримки, готові технічно до запуску цього оновлення», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 

Також у найближчих планах з розвитку проекту — надати можливість отримати 1000 грн допомоги вакцинованим підліткам віком від 12 до 17 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із наступного тижня українці віком 60+ зможуть витрати тисячу за вакцинацію на придбання ліків.