31 січня набирає чинності наказ про розширення переліку організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міністерства охорони здоров’я України.
Нові категорії працівників будуть відсторонені від роботи, якщо не зробили обов’язкове для них щеплення від COVID-19.
Це співробітники:
органів місцевого самоврядування;
закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
комунальних підприємств, установ та організацій.
Працівники цих установ, які не отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
Це не стосуватиметься тих людей, які мають абсолютні протипоказання до вакцинації проти COVID-19 та отримали медичний висновок для підтвердження цього.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за декілька днів на Канівщині виявили 167 нових випадків захворювання на COVID-19, зокрема й у 48 дітей.
А працівники музею Шевченка до якої категорїї належать? У них там відсотків 30 бабусь – науковиць не вакцинованих. А якже екскурсії проводити нещепленим? Чи зимою вони у сплячці?
Нічого, не хвилюйтесь, відпочивайте! Позивайтесь до суду і вам виплатять все, що належить. Наші слуги раптом вирішили, що вони мало не боги, але це пройде! 😆