Із 1 лютого після невеликої технічної перерви свою роботу відновлює пересувний соціальний магазин ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Із лютого 2021 року до графіку руху мобільного магазину включено ще два населені пункти - села Прохорівка та Сушки, що восени увійшли до складу Ліплявської ОТГ. Відтак, загалом же магазин обслуговує 49 сіл Канівщини та понад 4800 пенсіонерів за віком.

Пересувний соціальний магазин - одна із ключових соціальних ініціатив Миронівської птахофабрики. Проєкт стартував на початку 2018 року й за три роки діяльності значно збільшив свої потужності, а географія його роботи розширилася майже у п'ять разів.

Пересувний соціальний магазин Миронівської птахофабрики здійснює продаж продукції власного виробництва (четвертина куряча) за пільговою ціною для пенсіонерів за віком, зареєстрованих у громадах, з розрахунку 1 кг/місяць на одну особу.

Ознайомитися із графіком роботи пересувного магазину у лютому можна за посиланням.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Миронівська птахофабрика передала власну продукцію Канівській багатопрофільній лікарні та терцентру.