«Університет третього віку» – це можливість для людей «золотого» віку з користю проводити вільний час, отримати додаткові знання, ділитися своїми думками, розширити коло спілкування та інтересів і спосіб не старіти душею.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Нещодавно настав особливий день для студентів цього університету – випускний, якого вони чекали з особливим хвилюванням та піднесеним настроєм. Щасливі та усміхнені випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання, грамоти, подарунки та привітання від гостей. Потому святкування продовжилось за солодким столом зі співами та танцями, хоча студенти зібралися і не в повному складі. Присутні на святі отримали задоволення від довгожданої зустрічі та позитивні емоції від спілкування.

«Хочемо, щоб вже нарешті закінчилась пандемія, тоді маємо плани проводити зустрічі та їздити на екскурсії і під час канікул», - відзначила директор терцентру Антоніна Петренко.

«Університет третього віку» відділення денного перебування територіального центру у Каневі працює вже сьомий рік. Наразі, в ньому навчаються  43 студенти на 4-х факультетах. У цьому навчальному році, у зв’язку з карантинними обмеженнями, заняття відбувались дистанційно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першокласники напередодні шкільних канікул завітали до рятувальників (фото).