Відповідно до рішення виконавчого комітету матеріальну допомогу зможуть отримати учасники Операції об’єднаних сил, учасники війни, бійці-добровольці, яким надано статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які є зареєстрованими мешканцями Канівської міської територіальної громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Підставою для надання грошової допомоги є перебування громадянина на обліку в управлінні соціального захисту населення, заява на ім’я міського голови та підтверджуючі документи, зокрема, копії довідки про безпосередню участь в ООС або посвідчення учасника бойових дій (ООС), учасника війни, бійця – добровольця, паспорт, ідентифікаційний код, номер особистого рахунку з реквізитами банківської установи, акт обстеження матеріально-побутових умов.

У разі перебування учасника ООС в зоні операції (продовження служби) з відповідною заявою для отримання грошової допомоги може звернутися його дружина. Якщо учасник  ОСС не перебуває в шлюбі чи розлучений, то це можуть зробити повнолітні діти чи інші близькі родичі: батько чи мати, дідусь чи бабуся. У разі звернення членів сім’ї необхідно додати свідоцтво про шлюб або документи, що підтверджують спорідненість заявника з учасником ОСС.

Одноразову грошову допомогу  захисники України отримують з 2014 року, коли розпочалися бойові дії на сході нашої країни. За період до 2021 року її отримав 231 захисник.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник Черкаської райради провів робочу зустріч із головами ОТГ на Канівщині (фото).