Бобрицький, Конончанський, Хмільнянський  навчально-виховні комплекси, Литвинецька ЗОШ, дошкільні навчальні заклади в Межирічі та Грищенцях на минулому тижні отримали оновлення від народного депутата Владислава Голуба – комп’ютерну та побутову техніку. В рамках роботи на окрузі депутат навідався у заклади, обговорив поточні проблеми та запланував роботу на наступний рік.

У Литвинецькій ЗОШ депутат потрапив на свято Андрія, тож був приємно вражений  українською традиційною атмосферою, яка панувала на святі. За кілька днів тут почнуть заміну вікон. З таким проханням школа зверталась до приймальні народного депутата.

«Орієнтовно за рік ми спільними зусиллями оновили Бобрицький НВК. За моїм поданням була спрямована держсубвенція на Лєго-клас, мультимедійні дошки, меблі. У закладі нещодавно встановили нові тематичні стенди. З цим проханням до нас звертався колектив НВК та районний відділ освіти. Побачив нові стенди і переконався, що це не лише поліпшує естетичний вигляд школи, а й несе інформаційний зміст, а отже розвиває пам’ять школярів»,- розповів Владислав Голуб після відвідин закладу.

У Конончанському НВК депутат передав сертифікат на придбання професійної плити для закладу. Хмільнянському НВК, на прохання працівників, передав для початкової ланки багатофункціональний пристрій.

Відвідав і дитячі навчальні заклади. Так, колективу Межиріцького дитсадка вручив новий ноутбук. Нещодавно в цей дитсадок помічник депутата Олена Радченко передала твердопаливний котел. В дитсадок с. Грищенці передав принтер та ноутбук для колективу. За такі освітні оновлення вдячний і колектив і керівництво закладів, кажуть, що нова техніка дозволить поліпшити умови праці колективу та перебування в ньому школярів і дошкільнят. Сам же Владислав Голуб зазначає, що хоч і невеликими кроками, але спільно з громадою продовжуватиме роботу над осучасненням освіти.

Додамо, цьогоріч за поданнями нардепа Голуба на освітні заклади Канівського району спрямовано 1 мільйон 300 тис. грн. держсубвенції на соціально-економічний розвиток. Реалізація цих проектів продовжиться і в 2019 році.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Студентам двох канівських навчальних закладів виплачуватимуть іменні стипендії.