Тих, хто не встигне розмитнити авто до 22 серпня почнуть штрафуватимуть. Сума – від 17 до 170 тисяч. Водіїв, які їздитимуть на машині із єврономерами, до відповідальності будуть притягувати працівники поліції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

«Ще будуть відбуватися спільні наради з управлінням патрульної поліції Черкаської області щодо відпрацювання даних автомобілів. За дане діяння передбачено лише один вид відповідальності – тобто адміністративна відповідальність. Там передбачені штрафні санкції або конфіскація транспортного засобу. Конфіскація такого транспорту можлива лише за рішенням суду», - зауважив заступник начальника відділу Черкаської митниці Василь Качан.

Із 27 листопада 2018 набули чинності два закони щодо автівок із єврономерами. Перший – стосується вартості розмитнення машин. Другий – посилює відповідальність за порушення митних правил. Розмитнити авто без санкцій власники машин на єврономерах, могли до 24 травня. Але згодом Верховна Рада продовжила пільговий період до 22 серпня.

Заступник начальника відділу Черкаської митниці Василь Качан зазначає, що із листопада 2018 року у Черкасах, відколи набули чинності зміни у митному законодавстві, вдалося розмитнили 2700 одиниць транспорту.

Із кінця лютого пільги більше, за словами заступника начальника відділу Черкаської митниці державної фіскальної служби, Василя Качана, не діють. Та окрім акцизу, у вартість розмитнення входить податок на додану вартість – це 20% від ціни авто, ввізне мито – 10% та від 3 до 5 % від вартості машини – збір до пенсійного фонду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі продовжують роботу із злісними неплатниками аліментів.