Майже з перших днів війни у Каневі розпочав роботу волонтерський пункт на базі міського будинку культури, де люди отримували необхідну допомогу. Сюди небайдужі канівці щоденно приносили одяг, взуття, іграшки та й просто допомагали волонтерам. Також тут відбувалася видача гуманітарної допомоги, що надходила від іноземних міст-побратимів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Наразі волонтерський пункт продовжує активно працювати, адже кількість внутрішньо перемішених осіб, які приходять за допомогою, не зменшується. Втім окрім одягу є речі, яких постраждалі через війну люди, потребують найбільше. Тому волонтери знову звертаюся до канівців за допомогою. Найбільше потрібні: постільна білизна, рушники, подушки, посуд, кухонне приладдя тощо. Усі ці речі можна приносити до будинку культури з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 години.

«Водночас висловлюємо вдячність всім, хто не лишається байдужими і допомагає потерпілим від війни в скрутний для країни час. Адже ми всі невтомно працюємо задля Перемоги. Все буде Україна!», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 14 тонн гуманітарної допомоги розподілила ОВА громадам області.