Восени в Україні буде введена в обіг купюра номіналом 1000 гривень

З 25 жовтня 2019 року в Україні буде введена в обіг банкнота номіналом 1000 гривень, чутки про друк якої ходять з 2017 року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Національного банку України (НБУ) Якова Смолія, опубліковану на сайті «Сьогодні».

Як розповів під час презентації директор департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко, в дизайні банкноти номіналом 1000 гривень домінує блакитний колір. Розмір купюри – 75 на 160 мм.

У центральній частині розміщений портрет українського вченого, мислителя і громадського діяча кінця XIX століття і першої половини XX століття Володимира Вернадського. За словами Смолія, Вернадський був обраний з тієї причини, що зараз в банкнотному ряді гривні немає портретів людей науки. На зворотному боці банкноти 1000 гривень зображено будівлю Національної академії наук України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада планує взяти у кредит майже 15 млн.грн.

Liza

Recent Posts

Чотири російські БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Доба в Черкаській області почалась з повітряних тривог. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…

26 хв. ago

«Світло Героїв»: у Каневі вшанували пам’ять захисників, полеглих за Україну (фото)

У Каневі провели акцію «Світло Героїв» — вечір пам’яті, вдячності й любові до тих, хто…

24 години ago

Дві російські ракети та 14 БпЛА знищили оборонці на Черкащині

З вечора п'ятниці Черкащина була на тривозі — в області працювали сили та засоби ППО.…

3 дні ago

Депутатів Канівської міськради скликають на продовження сесії

У четвер, 4 вересня відбудеться продовження І чергового засідання ХХІІІ сесії Канівської міської ради. Про…

4 дні ago

Альтернативні номери для виклику екстреної медичної допомоги в умовах перебоїв електроенергії та зв’язку

Обласні медики повідомили, яким чином жителі Черкащини можуть викликати екстрену медичну допомогу в умовах перебоїв…

4 дні ago

Матча у щоденному раціоні: користь, фокус, енергія *

Складно не помітити, як матча стала постійним гостем у кав’ярнях і стрічках соцмереж. Цей яскраво-зелений…

4 дні ago