Глибока багатоцентрова циклонічна депресія, один за одним надсилає до нашого регіону циклонічні вихори. Сьогодні Черкащина у зоні теплого атмосферного фронту. На фоні невеликих дощів температура повітря підвищується.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У вівторок, сплеск тепла, відносний. Температура вночі 2-4º тепла, вдень 7-9º тепла. Інтенсивність опадів збільшиться! Надходження хвиль тепла провокуватиме утворення туманів, з видимістю 200-500 м.

У середу атмосферний фронт відкриє доступ холодному повітрю, температура повітря знизиться і впродовж доби утримається у межах +4..-1º, а в четвер температура продовжить знижуватися: 1-6º морозу, вдень +2..-3º. До дощів приєднаються мокрий сніг та сніг і навіть льодяний дощ. І звичайно при такій синоптичній ситуації прогнозуємо ожеледь та на дорогах ожеледицю.

З огляду на це, учасникам дорожнього руху слід пам’ятати, що із появою зимових опадів небезпечними стають дороги і тротуари, зростає загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод, а також зростає кількість травмованих людей. У цей період року слід бути особливо уважними та обережними.

Оскільки, атмосфера динамічна, погода мінлива, тому у п’ятницю чекаємо перерву в опадах. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.

Найближчі вихідні – «теплий стрибок». Температурний фон підвищиться на 3-5º. І впродовж доби утримається в межах 3-8º тепла.

За попередніми оцінками, зимового режиму погоди, з усіма його атрибутами не прогнозуємо ще два тижні.

Сьогодні на ранок рівень води у Кременчуцькому водосховищі 78,80 мБС, що на 41 см нижче минулорічного на цю дату. За протоколом Міжвідомчої комісії від 1 грудня 2021 станом на 1 січня 2022 рівень води у водосховищі має бути у межах 78,60-78,50 мБС.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на вихідних на Черкащині очікується погіршення погодних умов.