Верховна Рада проголосувала за постанову про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в Україні на 25 жовтня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ТСН.

Як зазначається, у зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад, як і на території окупованого Криму не призначаються і не проводяться.

Водночас вони можуть бути призначені окремими законами за умов припинення окупації та збройної агресії Російської Федерації: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Росією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України; роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України; відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України; забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях АР Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополя після повноцінного завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів ООН та ОБСЄ.

Окрім цього чергові місцеві вибори не проводяться у разі призначення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання тарифів КП «Теплові мережі» та зміну меж виборчих дільниць розгляне виконком.