Сьогодні вдень та найближчої ночі сніг продовжить засипати наш регіон на фоні слабких морозів. Інтенсивність снігопаду зменшиться лише на ранок 2 лютого. На дорогах снігові накати, ожеледиця.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гірометеоцентру Віталія Постриганя.

Завтра і в наступні 2 дні наш регіон залишатиметься в зоні південних повітряних течій, у відносно теплій повітряній масі, періодичні опади будуть слабкими, місцями утворюватимуться тумани. Температура повітря вночі очікується в межах 1-6º морозу, вдень тимчасово підвищиться від 0º до 2-4º тепла.

 «Єврозима» пануватиме в нашому краї до кінця робочого тижня. Переважно похмура, волога та слабко морозна погода, з невеликими коливаннями зниженого атмосферного тиску може негативно впливати на самопочуття людей.

Ближче до вихідних зі зміною повітряних течій на північний напрямок, відчутно похолодає, за середньостроковим прогнозом нічні морози сягатимуть до 14º, суттєвих опадів не очікується.

Дороги і тротуари будуть слизькими, існує небезпека сповзання снігу з дахів будинків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова висловив обурення стосовно якості очищення тротуарів від снігу.