Після відвідин інсценізації п’єси Тетяни Долгової  «Звезда над крышей» та у відповідь на звернення Ріти Лаврентьєвої, Юрій Розе вирішив посприяти розвитку дитячої творчості в місті Каневі та Канівському районі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Відтак, днями  відбулася зустріч з Миколою Масюком – директором Районного Будинку культури, де попередньо обговорені умови надання  в оренду ГО «Центр культури та мистецтв» частину площі Будинку культури, де вони гарантують проведення посильного поточного ремонту.

Тож творчі діти Канівщини вже почали свої репетиції на справжній сцені. Для них це позитивний емоційний сплеск, який підштовхує працювати  та творити і надалі. Адже в залі чудова акустика, також відпрацьовувати мізансцени тепер є можливість на більшому просторі.

«Я радий що зміг допомогти.  Спостерігаючи щасливі обличчя дітей, я розумію – це  хоч і перший , але дуже важливий крок для відновлення роботи творчих колективів. Адже саме із дитячого зацікавлення мистецтвом, розумінням його глибини та краси, починається позитивне мислення та любов до прекрасного. В п’єсах, які пропонують до уваги учні Центру культури та мистецтв, багато повчального для будь – якого віку.

Раджу  долучатися до роботи колективу та при нагоді відвідувати їх постановки. Маю надію та сподівання. Запрошую будь-які інші творчі колективи для занять та здійснення творчих задумів в Районний Будинок культури! Наші двері завжди відкриті для вас! » - зауважив Юрій Розе.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на підтримку Насті Кравченко у Каневі організовують благодійний кіноперегляд.