Зі слів директора обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Ігоря Фесуна, потрібні фельдшери, водії та диспетчери.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «Суспільного».

Кількість викликів на добу із 400 збільшилася до 6-ти сотень. Люди часто відмовляються міряти температуру і чекають приїзд бригади. Через такі випадки, швидка може не встигнути до тих, хто потребує невідкладної допомоги, зауважив директор обласного центру екстреної допомоги Ігор Фесун:

«Не робота швидкої міряти температуру, робота швидкої – рятувати життя. Для міряння є сімейна медицина».

Нині на викликах одночасно працює 35 бригад. Аби впоратися із таким навантаженням працівників відкликали з відпусток, а деякі зараз поєднують кілька обов’язків, розповів фельдшер Дмитро Нехаєнко:

«Деяких фельдшерів, які знаходяться на виїзді змушені просити, щоб приходили і допомагали приймати виклики від населення по всій області».

На швидких Черкащини 300 вакансій. Але, як і у будь-якій роботі, людям потрібна мотивація, розповів Ігор Фесун. Надбавки – тримають, однак частина людей все ж виїздить за кордон.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із міського бюджету розглядають можливість виділення доплат медикам, які працюють із хворими на COVID-19.