На останньому засіданні члени виконкому ухвалили рішення «Про розміщення об’єктів сезонної торгівлі на території м.Канева», яким надали погодження на розміщення об’єктів сезонної торгівлі двом підприємцям.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

Відтак з 1 травня по 31 серпня в прибережній зоні Канева (в районі будинку 47 по вул.Героїв Дніпра) знову розташуються об’єкти сезонної торгівлі ФОП Олександра Соскова.

Надаючи дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі члени виконкому також доручили підприємцю: встановити режим роботи закладу з 8-00 до 23-00 години; забезпечити належне утримання території в межах 50 метрів у кожний бік від місця розміщення об’єктів сезонної торгівлі; встановити інформаційні стенди з попередженням надзвичайних ситуацій на воді та забороною купатися; забезпечити належний естетичний вигляд об’єктів торгівлі, які повинні відповідати вимогам чинного законодавства України щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки, використання реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів; укласти договір на вивіз твердих побутових відходів з КП «ЖЕК» та договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Канева – КП «Місто» тощо.

Окрім цього отримав погодження на розміщення та облаштування кіоску з продажу м’якого морозива та молочних коктейлів ФОП Олександр Стрижак. Об’єкт сезонної торгівлі розташовуватиметься по вул.О.Кошового (навпроти магазину «Українські ковбаси») і працюватиме з 20 квітня по 1 жовтня ц.р.

Підприємець також зобов’язаний дотримуватися встановленого режиму роботи закладу – з 8-00 до 23-00 год.; забезпечити належне утримання прилеглої до об’єкта сезонної торгівлі території; забезпечити належний естетичний вигляд об’єкта торгівлі та укласти договір на вивіз твердих побутових відходів з КП «ЖЕК» та договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Канева – КП «Місто» тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  виконком ухвалив рішення про пришкільні табори.