Тариф на послугу з управлінням побутовим відходами для жителів громади залишиться без змін: члени виконавчого комітету міської ради під час сьогоднішнього засідання не проголосували за підвищення його вартості на 20%.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Проєкт рішення «Про встановлення тарифів на послугу з управління побутовими відходами» надійшов від КП «ЖЕК» та пройшов розгляд у комісіях. За словами директора комунального підприємства Андрія Шацьких, підприємство у 2022-2023 роках не переглядало тарифи. Проте з огляду на підвищення вартості усіх складових тарифу змушене було йти на непопулярний крок.

«Ціна на паливо зросла на 90%, газ на 60%, мастильні матеріали – більш ніж на 50%. Зросли прожитковий мінімум та мінімальна зарплата. Усі ці складові закладені у тариф, який є економічно обґрунтованим. Ми вимушені йти на такий непопулярний крок, щоб уникнути збитків», – зауважив  Андрій Шацьких.   

Втім, після обговорення питання члени виконкому не проголосували за встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами. «За» підвищення тарифу проголосувало 5 членів виконкому, «проти» – 1, утрималися – 8. Відтак, рішення прийняте не було.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання підвищення тарифів на послуги із управління побутовими відходами розглянуть члени виконкому.