Під час останнього засідання виконкому було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Створення дорожнього покриття по вулиці Ліскова».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, 14 вересня ц.р. на платформі https://petition.e-dem.ua/ було оприлюднено петицію «Створення дорожнього покриття по вулиці (провулку) Ліскова». Автор петиції Віталій Лисенко наголошує на необхідності проведення капітального ремонту дороги вищезазначеної вулиці. За відповідний період її підписали 101 житель Канева, що й дало підставу передати петицію на розгляд членів виконавчого комітету.

Виконавчий комітет, розглянувши матеріали електронної петиції, вирішив доручити управлінню містобудування та архітектури організувати у 2021 році виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ліскова в Каневі Черкаського району Черкаської області». Після виготовлення проекту провести відкриті торги на закупівлю виконання будівельних робіт.

Фінансовому управлінню передбачити у міському бюджеті на 2021 рік кошти для проектування та виконання будівельних робіт.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із канівського військкомату провели юнаків на проходження служби (фото).