Структурні підрозділи, які опікуються освітою, здоров’ям та дозвіллям дітей Канівської ОТГ, готуються до проведення їхнього літнього відпочинку та оздоровлення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього року, за даними обласного управління статистики, загальна кількість дітей шкільного віку від 7 до 17 років складає 2684 особи, що на 198 дітей більше, ніж у минулому році.

«Кількість дітей зросла у зв’язку з приєднанням Яблунева до Канева та утворенням Канівської об’єднаної територіальної громади. Відтак, цього року з 28 травня протягом 14 днів на території Канівської ОТГ функціонуватиме 6 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням та 1 оздоровчий табір - на базі санаторної школи-інтернат, що працюватиме 21 день.

Як і в попередні роки в пришкільних таборах діятимуть мовні загони з метою популяризації вивчення іноземних мов», -  пояснила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва.

Вихованці таборів будуть забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. Вартість харчування діто-дня складатиме 33 грн. 54 коп.

Загалом із міського бюджету на організацію роботи таборів виділено 339,468 тис.грн. 

Нагадаємо нещодавно ми писали, що батьки другокласників однієї із шкіл звертаються за допомогою до міського голови через учня, який «тероризує» однокласників.