Рішенням виконавчого комітету затверджено положення, яким визначено категорії громадян, які можуть звертатися до міської ради за наданням матеріальної допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на сайт Канівської міської ради.

На останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалене рішення «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям м. Канева».

Необхідність розробки відповідного документу була визначена тим, що останнім часом значно збільшилася кількість місцевих мешканців, які звертаються у міську раду за матеріальною допомогою. Так, за розпорядженням міського голови щомісяця із міського бюджету виділяється близько 15 тис.грн.

Подібна ситуація сталася із депутатським фондом матеріальної допомоги.

«На відповідні цілі передбачено в рік 150 тис.грн. Утім, всі кошти ми вичерпали за І-е півріччя, - зазначив секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко. – Люди звертаються до депутатів на своїх округах, і ті, звичайно, не можуть відмовити. У результаті – ми надаємо допомогу всім: у кого надзвичайно складне захворювання, так і звичні хвороби, від яких страждає чи не кожен. А тепер людина збирає на операцію, звертається до нас, а коштів уже немає».

Відтак, тепер матеріальну  допомогу з міського бюджету канівчани зможуть отримуватимати у разі тривалої хвороби, стихійного лиха, пожежі, на поховання та у складних обставинах. Також до відповідного списку входять учасники та інваліди Другої світової війни.

Для отримання допомоги необхідно звернутися із письмовою заявою на ім’я Канівського міського голови до відділу звернень управління документообігу виконавчого комітету.

Розмір одноразової грошової допомоги визначається комісією з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану, складності проблеми заявника та наявних коштів. Грошова допомога може надаватися одній особі з сім’ї один раз на рік.