Особу, яка порушила правила дорожнього руху та виїхала на зустрічну смугу, що спричинило зіткнення двох автомобілів, притягують до відповідальності.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням злочину, пов’язаного з з порушенням правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесні ушкодження.  30 серпня поточного року в цьому провадженні прокурором погоджено оголошення особі про підозру.

Як встановлено досудовим розслідуванням особа 12.01.2018 керуючи власним автомобілем, діючи необережно, в порушення вимог Правил дорожнього руху України, виїхавши на зустрічну смугу руху зіткнувся з іншим автомобілем, внаслідок чого 5 осіб отримали легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Даний злочин кваліфікується за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України як порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесні ушкодження та передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Найближчим часом досудове розслідування буде закінчено, справу буде скеровано до суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура вимагатиме відшкодування коштів державі із винуватиці ДТП.