Шахраї розсилають користувачам соцмереж повідомлення про неіснуючі виплати або допомогу. Надалі аферисти пропонують перейти за посиланням, які спрямовують на сайти-приманки, схожі на справжні сайти державних органів.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.
Задля правдоподібності зловмисники навіть використовують схожі логотипи, інтерфейси офіційних інтернет-сторінок. На сайтах розміщені посилання на фішинг-ресурси, де необхідно авторизуватись. Жертва заповнює анкету, в якій вказує номер мобільного телефону, пін-код, пароль до інтернет-банкінгу тощо. Після заповнення анкети інформація автоматично стає відомою шахраям, які тепер мають можливість використовувати її у своїх цілях.
Що робити?
Якщо бачите подібне шахрайське повідомлення про «виплати всім» – його не варто поширювати, коментувати чи ставити реакцію, а слід поскаржитися на повідомлення і заблокувати сторінку, яка його опублікувала.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що членам канівського угруповання, які займалися вирощуванням та реалізацією наркопродуктів, повідомлено про підозру (фото).
У четвер, 31 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos із посиланням…
Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 16.00 години у селі Мошни Черкаського району. Про це…
Канівців разом із рідними запрошують долучатися до забігу, а також взяти участь у ярмарці та…
Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Черкаси за фактом одержання неправомірної вигоди…
Про одного постраждалого наразі відомо через російську атаку по Каневу. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…
У Канівській громаді триває ліквідація наслідків ранкової атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…