Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для вступників у 2022 році не буде.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію міністра освіти та науки Сергійя Шкарлета, озвучену в ефірі всеукраїнського телемарафону UAразом, пише «УНІАН».

«Жодних іспитів в університетах не буде для запобігання будь-яких проявів корупції. Буде створено на кшталт ЗНО, але без участі дитини. Все буде прозоро, бо комп’ютер не бере участі у якихось корупційних схемах. Спробуємо це зробити в 2022 році без стресу для дитини, без застосування механізму ЗНО», - заявив Шкарлет.

Як зазначив міністр, відповідний законопроєкт подано до ВР і висловив сподівання, що його буде ухвалено найближчим часом.

Раніше в Міністерстві освіти і науки пропонували скасувати в цьому році складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що освітній процес ми мають запустити, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє.