Метеорологи прогнозують хвилю потепління, однак вже наприкінці серпня погода може різко змінитися.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

На цьому тижні західні вітри відтіснять прохолодну та вологу повітряну масу на схід і Черкащина опиниться в теплій частині чергового атлантичного циклону, де пануватимуть південні сухі вітри. 

Вже із вівторка температурний фон почне повільно зростати, вдень повітря прогріється до 23-25º, а надалі повернуться спекотні дні з температурою вночі 13-18º, вдень 26..31º. 8-9 серпня можливі невеликі грозові дощі, а в решту часу без опадів.

За попередніми розрахунками, серпень очікується вцілому помірно-теплий та з достатньою кількістю опадів. При цьому після чергування прохолоди і спеки в перші 20 днів місяця, надалі існує вірогідність похолодання.

Метеорологи відзначають, що за кліматом, приблизно 1 раз в 8-10 років нічна температура повітря наприкінці серпня може знижуватися до +1..+3º! А в таких умовах на ґрунті вже можливі заморозки! Щодо опадів в цьогорічному серпні, то найбільша їх кількість передбачається в останні 10 днів місяця.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фахівці повідомили показники радіаційного забруднення на Черкащині.