Під знаком засвоєння теми щастя, крутих подарунків та яскравих емоцій днями відбулося чергове заняття для канівських дітлахів, які беруть участь у «Школі сталого розвитку з МХП».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «МХП».

Відповідний проєкт стартував трохи більше місяця тому на базі 5-го класу Канівської гімназії імені Івана Франка. До участі в програмі долучилися близько 30 дітей.

Пригадуючи разом із волонтеркою проєкту Мариною Макарченко головні складові щастя, про що йшла мова минулої середи, діти зауважили важливість вдячності в житті кожного. Вони розповіли, що її можна знаходити у простих речах, на які раніше навіть не звертали уваги. А щоб продемонструвати своє розуміння, школярі по черзі дякували один одному – за дружбу, підтримку, надійсність та доброту.

Далі на всіх чекав неймовірний сюрприз, адже волонтери завітали на заняття з цілим стосом падарунків, приготованих для дітей за підсумками виконання завдань на тему здорового харчування, яку розглядали у середині лютого.

Так, всі діти отримали по великій упаковці корисних солодощів, а саме – фруктової пастили, та стильні екоручки. Учасників активації з приготування корисної вечері, яких було 20 осіб, нагородили брендованими еколанч-боксами, які вони тепер зможуть використовувати для шкільних обідів. Та найбільш інтригуючим було питання хто ж виграв головний приз – мультиварку. Як повідомила Марина Макарченко, в результаті голосування в середовищі ініціаторів та волонтерів проєкту, переможницею стала Анна Бойко.

Вражена своєю перемогою, дівчинка подякувала та сказала, що відтепер в неї вдома буде ще більше корисних та смачних страв, які вони готуватимуть разом із мамою.

До слова, наступне заняття в «ШСР» відбудеться вже наступної середи і ключовою темою, яку лектори представлять до уваги п’ятикласників, стане питання інтернет-безпеки.

May be an image of 6 людей, дитина, люди стоять, people sitting та у приміщенні

May be an image of 9 людей, люди стоять та у приміщенні

Немає опису світлини.

May be an image of 1 особа, sitting та стоїть

May be an image of 1 особа та у приміщенні

May be an image of 7 людей, people sitting, люди стоять, у приміщенні та текст «птика 0»

May be an image of 2 людини, дитина та люди стоять

May be an image of 2 людини, люди стоять та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський волонтерський центр відзначив своє шестиріччя (фото).