У місті Лохвиця на Полтавщині 11–12 квітня на базі Лохвицької дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2006 року народження, присвячений пам’яті воїнів Південно-західного фронту. Серед семи команд-учасників перше місце посіла команда ДВК «Вікторія» м. Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Аби помірятися вправністю у техніці володіння м’ячем, на змагання прибули команди з ДЮСШ м. Лубни, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ м. Світловодськ, ДВК «Вікторія» м. Канів, ДЮСШ «Колос» м. Канів, КДЮСШ м. Лохвиця. Волейбольні баталії серед 7 команд тривали два дні, у підсумку виявивши найсильнішу команду гравців. Другу сходинку почесного п’єдесталу зайняла команда КДЮСШ «Лохвиця-1».Третє місце вибороли волейболістки з ДЮСШ м. Прилуки.

«Наша команда ДВК «Вікторія» дуже перспективна. Вона брала участь в чемпіонаті України «Дитяча Ліга», в фінал не потрапила, але пройшла 5 турів змагань. Минулого року ми стали бронзовими призерами Чемпіонату України. Також хочу подякувати і батькам дітей, батьківському комітету, адже вони завжди з розумінням ставляться до поїздок і фінансово підтримують команду»,- розповіла тренер команди ДВК «Вікторія» Наталя Кузнєцова.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, кубки і медалі, а всі команди-учасниці – солодкі призи від Лохвицької міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі розіграли Чемпіонат області із волейболу.