З державного бюджету виділять кошти на повну заміну вікон у Канівській школі №1 та придбання автомобіля «швидкої допомоги» для Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook нардепа Владислава Голуба.

«Вчора відбулося засідання Уряду України на чолі з Володимиром Гройсманом, де серед інших питань, розглядалося питання, щодо виділення коштів у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих території. За моїм депутатським зверненням Уряд виділив 10 млн гривень в міські бюджети міста Канева та Черкаси, в районі бюджети Канівського, Золотоніського та Черкаського районів. Всі проекти, які будуть профінансовані, були надані відповідними місцевими органами», - констатував у своєму пості депутат.

Також за його словами, з держбюджету виділять кошти у сумі 1,2 млн.грн. для повної заміни вікон у приміщенні Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка та у сумі 800 тис.грн. для придбання стільців у актові зали шкіл міста Канева.

Окрім цього, буде виділено ще 2 млн.грн. для придбання автомобіля швидкої медичної допомоги типу В (в комплектації з необхідним обладнанням) для Канівської центральної районної лікарні.