У період з 27 по 29 серпня піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення проводились планові роботи щодо обстеження та розмінування прилеглої до села Луковиця території.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу управління ДСНС у Черкаській області у Facebook.

Професійними заходами із застосуванням спеціального обладнання та приладів сапери виявили, вивезли у безпечне місце та знищили 20 різноманітних боєприпасів.

Також піротехніки знищили небезпечні знахідки, виявлені місцевими жителями на відкритих територіях поряд із населеними пунктами Григорівка, Трахтимирів та Синявка Канівського району. Під час виконання даних заявок було знищено 4 вибухонебезпечних предмети різного калібру.

Нагадуємо: натрапивши на невідомі або підозрілі предмети, що ззовні схожі на вибухонебезпечні, у жодному разі не торкайтесь їх, а тим більше не намагайтеся їх знешкодити або розібрати.

Про можливу небезпеку треба невідкладно повідомити оточуючих та поінформувати Службу порятунку за номером «101» та правоохоронні органи за номером «102».

Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише підготовлені фахівці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Григорівці вогонь знищив надвірну споруду.